ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНИХ ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.III.2.8.2013.11Ключові слова:
захворювання жіночих статевих органів, мікрофлора піхвиАнотація
Проведено клініко-лабораторне обстеження 60
жінок із хронічними запальними захворюваннями жіночих
статевих органів. Встановлено, що видовий склад мікрофлори вмісту піхви й цервікального каналу представлений
патогенними та умовно патогенними мікроорганізмами; з
боку імунної системи виявлено вірогідне зниження лімфоцитів; зміни функціонального стану репродуктивної системи
проявлялися вірогідним зниженням естрогенів та прогестерону. Нами запропоновано проводити специфічну антибактеріальну терапію на фоні гормональної терапії – комбінованих оральних контрацептивів, при цьому відмічено
вірогідну ефективність лікування через три місяці, що проявлялося нормалізацією мікроцитозу піхви при відсутності патогенної мікрофлори та скарг зі сторони пацієнтів.
Посилання
.1 Bondarenko KR, Khasanova GF, Aglyamova DR. Mikroekologiya vlagalishcha pri disbioze [Microecology of the vagina with dysbiosis]. V: Materialy 9 Vserossiyskogo nauchnogo foruma Mat' i ditya. Moskva; 2007. s. 336-7. (in Russian).
.2 Budanov PV, Baev OR, Pashkov VM. Narusheniya mikrotsenoza vlagalishcha [Impaired vaginal microcenosis]. Voprosy ginekologii, akusherstva i perinatologii. 2005;4(2):78-88. (in Russian).
.3 Kolesnyk VL, Holota VIa. Kompleksnyi metod likuvannia khronichnoho salpinhoooforytu [Microecology of the vagina in dysbiosisComplex method of treatment of chronic salpingo-oophoritis]. Pediatriia, akusherstvo ta hinekolohiia. 2005;3:106-7. (in Ukrainian).
.4 Kolesnyk VL, Moskalenko LD. Shliakhy optymizatsii reabilitatsii zhinok reproduktyvnoho viku, khvorykh na khronichnyi salpinhooforyt [Ways to optimize the rehabilitation of women of reproductive age with chronic salpingo-oophoritis]. Aktualni pytannia medytsyny ta biolohii. 2005;1-2:15-7. (in Ukrainian).
.5 Kolesnyk VL. Reabilitatsiia reproduktyvnoi funktsii zhinok, shcho strazhdaiut na khronichnyi salpinhooforyt [dysertatsiia] [Rehabilitation of reproductive function of women suffering from chronic salpingo-oophoritis]. Kyev; 2006. (in Ukrainian).
.6 Mavrov GI, Nikitenko IN, Chinov GP. Osobennosti mikroflory urogenital'nogo trakta pri vospalitel'nykh zabolevaniyakh mochepolovykh organov [Features of thr urogenital tract in patients with inflammatory diseases of geni> tourinary organs]. Ukrainskyi zhurnal dermatolohii, venerolohii, kosmetolohii. 2004;2:64-7. (in Russian).
.7 Prilepskaya VN, Ankirskaya AS, Bayramova GR, Murav'eva VV, Abakarova PR, ta іn. Khronicheskiy retsidiviruyushchiy vul'vovaginal'nyy kandidoz: vozmozhnosti terapii [Chronic recurrent vulvovaginal candidiasis: treatment options]. Ginekologiya. 2007;9(3):4-7. (in Ukrainian).
.8 Semeniak AV. Zminy funktsionalnoho stanu reproduktyvnoi systemy u zhinok iz khronichnymy zapalnymy zakhvoriuvanniamy zhinochykh statevykh orhaniv [Changes in the functional state of the reproductive system in women with chronic inflammatory diseases of the female genital organs]. Bukovynskyi medychnyi visnyk. 2012;16(2):108-10. (in Ukrainian).
.9 Smetnik VP, Tumilovich LG. Neoperativnaya ginekologiya [Non-operative gynecology]: Rukovodstvo dlya vrachey. Moskva: OOO«Meditsinskoe informatsionnoe agenstvo»; 2005. 632s. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.