Інформація для читачів

Ми заохочуємо авторів реєструватися на сайті для користування службою сповіщень цього журналу. Для реєстрації використовуйте посилання Зареєструватися у верхньому меню домашньої сторінки сайту журналу. Ви зможете оперативно отримувати поштою сторінки змісту нових опублікованих випусків нашого видання та дозволите редакції відстежувати читацькі пріоритети та інтереси. Будь ласка, ознайомтеся з нашим Положенням про конфіденційність, у якому йдеться про те, що журнал гарантує нерозповсюдження імен та електронних адрес своїх читачів стороннім особам.

Політика відкритого доступу

Цей журнал забезпечує негайний відкритий доступ до свого змісту, виходячи з принципу, що вільний доступ до досліджень для громадськості сприяє більш широкому глобальному обміну знаннями та досвідом.

Опублікований контент журналу  знаходиться у вільному та безкоштовному доступі для користувача та установ.

Користувачам дозволяється читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати/роздруковувати копію для особистого та некомерційного використання. Користувачам дозволяється посилатися на повні тексти статей, опубліковані у журналі, без попереднього дозволу видавця чи автора. Це надихається визначенням відкритого доступу  згідно BOAI (Budapest Open Access Initiative)

Академічне повторне використання

Автори мають можливість повторно використовувати малюнки, таблиці та вибраний текст обсягом не більше 250 слів зі власних статей у тому вигляді, в якому вони були опубліковані, за умови, що перша публікація в журналі «Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина» буде зазначена з відповідним посиланням. Публікація перекладів підпорядковуються тим самим правилам. Для будь-яких інших цілей повторного використання в академічних цілях, будь ласка, надішліть запит на дозвіл на повторне використання матеріалу на адресу neonatology@bsmu.edu.ua.

Комерційне повторне використання

Використання повного тексту статей або їх частин (у друкованих чи електронних копіях) може бути корисним рекламним інструментом на галузевих виставках, семінарах, конференціях та зустрічах; вони також можуть використовуватися торговими представниками у комерційних та маркетингових цілях.

Комерційне повторне використання включає будь-яке використання статей журналу «Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина» в комерційних, рекламних, маркетингових або інших цілях. Подібне використання потребує оформлення додаткового дозволу, за це стягуватиметься плата. Комерційне повторне використання включає: поставки множинних друкованих або електронних копій статей або їх частин, взятих з журналу, третім сторонам на систематичній основі; повторне використання не автором (третьою особою/іншим видавцем) статей або їх частин в іншому друкованому чи електронному виданні, а також, повторне використання авторами своїх власних статей або їх частин без зазначення першого джерела публікації. При бажанні повторного використання частини або всієї статті (друковані чи електронні копії) у комерційних цілях, повинна бути зроблена оплата за нашими комерційними ставками. Отриманий дохід допомагає нам підтримувати вільний доступ читачів до нашого журналу та не стягувати з авторів  плати за обробку статей.

Для вирішення питань щодо комерційного повторного використання матеріалів публікацій звернутися на e-mail: neonatology@bsmu.edu.ua