ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЯ В ЛІКУВАННІ ХВОРИХ З ГІПЕРПЛАСТИЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ ЕНДОМЕТРІЯ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.III.2.8.2013.10Ключові слова:
гіперпластичні процеси ендометрію, репродуктивна функція, ендохірургічне лікуванняАнотація
Представлені дані щодо ефективності лікувальної тактики з використанням органозберігаючого ендохірургічного лікування – гістерорезектоскопії у жінок за
умов наявності гіперпластичних процесів ендометрію з
врахуванням віку хворих, морфологічних характеристик
ендометрія, репродуктивних задач.
Посилання
.1 Dubossarskaya ZM, Dubossarskaya YuA, Ginzburg VG, Duka YuM. Teoriya i praktika ginekologicheskoy endokrinologii [Theory and practice of gynecological endocrinology]. Dnepropetrovsk: «Lira LTD»; 2005. 412s. (in Russian).
.2 Manukhin IB, Vysotskiy MM, Kharlova OG. Izbrannye lektsii po ginekologii [Selected lectures on gynecology]: ucheb. posob. Moskva: Dinastiya; 2007. 112s. (in Russian).
.3 Gasparyan ND, Kareva EN, Gorenkova OS. Sovremennye predstavleniya o patogeneze giperplasticheskikh protsessov v endometrii [Modern ideas about the pathogenesis of hyperplastic processes in the endometrium]. Rossiyskiy vestnik akushera-ginekologa. 2004;4(1):27-30. (in Russian).
.4 Tatarchuk TF, Burlaka EV. Sovremennye printsipy diagnostiki i lecheniya giperplasticheskikh protsessov endometriya [Modern principles of diagnostics and treatment of endometrial hyperplastic processes]. Zdorov'e zhenshchiny. 2003;4:107-14. (in Russian).
.5 Lysenko OV, Zan'ko SN. Giperplasticheskie protsessy endometriya v razlichnye vozrastnye periody: issledovaniya tsitokinovogo statusa i soderzhanie sFas-liganda [Endometrial hyperplastic processes at different ages: study of cytokine status and sfas ligand levels]. Akusherstvo i ginekologiya. 2011;4:63-8. (in Russian).
.6 Serov VN, Prilepskaya VN, Pshenichnikova TYa. Ginekologicheskaya endokrinologiya [Gynecological endocrinology]. Moscow: Meditsina, 2008. 178 s. (in Russian).
.7 Demidov VN, Zykin BI. Ul'trazvukovaya diagnostika v ginekologii [Ultrasound diagnostics in gynecology]. Moscow: Meditsina; 2001.124 s. (in Russian).
.8 Chepik OF. Morfogenez giperplasticheskikh protsessov endometriya [Morphogenesis of endometrial hyperplastic processes]. Prakticheskaya onkologiya. 2004;5:9-15. (in Russian).
.9 Strizhakov AN, Davydov AI. Gisterorezektoskopiya [Hysteroresectoscopy]. Moscow: Meditsina; 1997. 186 s. (in Russian).
.10 Popov AA, Barshova IV, Chechneva MA, Chausova NA. Maloinvazivnye metody lecheniya zhenshchin s giperplasticheskimi protsessami v endometrii [Mini-invasive treatments in females with endometrial hyperplastic processes]. Rossiyskiy vestnik akushera-ginekologa. 2007;7(4):50-3. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.