ГОРМОНАЛЬНІ РЕАКЦІЇ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОГО КОМПЛЕКСУ У ЖІНОК ІЗ ЗАГРОЗОЮ НЕВИНОШУВАННЯ У РАННІ ТЕРМІНИ ГЕСТАЦІ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.III.2.8.2013.9Ключові слова:
плацента, загроза невиношування, трофобласт, гормониАнотація
Обстежено 30 жінок із неускладненим перебігом
вагітності та 49 жінок з ознаками загрози невиношування
в І триместрі. Вивчалися рівні гормонів крові (естрадіолу,
прогестерону, кортизолу, а також тестостерону та пролактину) та гормональні реакції фетоплацентарного комплексу. Дійшли висновку, що у вагітних із загрозою викидня
в І триместрі частіше спостерігаються патологічні типи
гормональних реакцій, порівняно зі здоровими вагітними.
Посилання
.1 Berbets AM. Perebih vahitnosti i polohiv u zhinok iz kompleksnym likuvanniam detsydualno-trofoblastychnkh porushen pry nevynoshuvanni v ranni terminy hestatsii [The course of pregnancy and childbirth in women with comprehensive treatment of decidual-trophoblastic disorders in miscarriage in early gestation]. Klinichna ta eksperymentalna patolohiia. 2005; 4: 9-15. (in Ukrainian).
.2 Hudyvok II, Polishchuk IP. Kompleksna terapiia vahitnykh zi zvychnymy mymovilnymy vykydniamy [Complex therapy of pregnant women with habitual miscarriages]. Zdorov'e zhenshchiny. 2006;3:37-8. (in Ukrainian).
.3 Zhuk SI, Kalinka YaV, Sidel'nikova VM. Nevynashivanie beremennosti: novyy vzglyad na staruyu problem [Miscarriage: a new look at an old problem]. Zdorovia Ukrainy. 2007; 5: 3-5. (in Russian).
.4 Klinichnyi protokol z akusherskoi dopomohy «Nevynoshuvannia vahitnosti» [Clinical protocol for obstetric care "Miscarriage"]. Nakaz MOZ Ukrainy №624 vid 03.11.2008. Daydzhest professional'noy informatsii. 2008;9-11:24-37s. (in Ukrainian).
.5 Laricheva IP, Vitushko SA. Gormonal'naya diagnostika narusheniy adaptatsii ploda u beremennykh s ekstragenital'noy i akusherskoy patologiey i printsipy ikh korrektsii [Hormonal diagnostics of fetal adaptation disorders in pregnant women with extragenital and obstetric pathology and the principles of their correction]. Akusherstvo i ginekologiya. 1990;12:22-5. (in Russian).
.6 Milovanov AP. Patologiya sistemy "Mat'- platsenta-plod" [ Pathology of the «Mother-placenta-fetus" system]. Moscow: Meditsina; 1999. 447 s. (in Russian).
.7 Sidel'nikova VM. Gormonal'nye aspekty nevynashivaniya [Hormonal aspects of miscarriage]. Meditsinskie aspekty zdorov'ya zhenshchiny. 2007; 4:19-22. (in Russian).
.8 Krabbendam I, Dekker GA. Pregnancy outcome in patients with a history of recurrent spontaneous miscarriages and documented thrombophilias. Gynecol Obstet Invest. 2004;57(3):127-31. doi: 10.1159/000075702.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.