Організація післядипломної підготовки дитячого хірурга з питань неонатальної хірургії
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.VI.2.20.2016.4Ключові слова:
Неонатальний хірург, післядипломна освіта, методи і технології навчання.Анотація
У статті показана необхідність при підготовці дитячого хірурга в галузі неонатальної хірургії виховувати не тільки фахівця високого рівня, але і моральну гуманну особистість. Все це диктується практикою сьогодення. На прикладі підготовки фахівця і особистості дитячого хірурга на кафедрі дитячої хірургії показані можливі шляхи реалізації проблеми післядипломного навчання із застосуванням різних методик і технологій навчання.
Посилання
Voronenko Iu.V. Osnovni parametry perebudovy vykhovnoi roboty u vyshchomu medychnomu navchalnomu zakladi [The main parameters of the restructuring of educational work in higher medical schools]/ Iu.V. Voronenko // Aktualni problemy formuvannia osobystosti likaria: m-ly nauk.-prakt. konf. K., 2002: 9 – 10. (in Ukrainian).
Horbatiuk D.L. Deiaki aspekty ta mozhlyvi perspektyvy ukrainskoi medytsyny v protsesi vykhovannia ta stverdzhennia suchasnoho likaria [Some aspects and possible prospects of Ukrainian medicine in the training and strengthening of the modern physician]/ D.L.Horbatiuk, O.M.Horbatiuk // Aktualni problemy formuvannia osobystosti likaria: m-ly nauk.-prakt. konf. K., 2003: 36 – 39. (in Ukrainian).
Detskaja hirurgija. Klinicheskie razbory: rukovodstvo dlja vrachej [Pediatric Surgery. Clinical analysis: a guide for physicians]; pod red. A.V.Geras'kina. M., «Gjeotar – Media», 2011: 215. (in Russian).
Dydaktychni tekhnolohii vykladannia pytan reproduktyvnoho zdorov’ia [Didactic technology teaching on reproductive health]: navch.-metod. posib. dlia vykladachiv / Iu.V.Voronenko, A.I.Boiko, N.H.Hoida, O.V.Hrytsenko [ta in]. K., «Knyha-plius», 2011:191. (in Ukrainian).
Isaeva T.E. Klassifikacija professional'no-lichnostnyh kompetencij vuzovskogo prepodavatelja [Classification of professional and personal competencies of university teachers]/ T.E.Isaeva // Pedagogika. 2006; 9: 55 – 60. (in Russian).
Mintser O.P. Pryntsypy informatsiinoi pidtrymky v samostiinomu navchanni pry bezperervnomu profesiinomu rozvytku likariv ta provizoriv [The principles promoted in independent studies with continuous professional development of doctors and pharmacists]/ O.P.Mintser, V.V.Krasnov, L.Iu.Babintseva // nauk.-metod. konf. z mizhnarodnoiu uchastiu: m-ly konf. K., 2007: 605 – 06. (in Ukrainian).
Tarasova I.P. Metod proektov v obrazovatel'nom uchrezhdenii [Project-based learning in the educational institution]/ I.P.Tarasova // Professional'noe obrazovanie. Prilozhenie. 2004; 12: 108-10. (in Russian).
Hubbard J.P. Measuring medical education / Hubbard J.P. Phladelphia: Lea and Febiger, 2001: 971.
Singh H. Building Effrctive Blended Learning Programs / H.Singh // Educational Technology. 2003; 43(6): 51 – 4.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 O. M. Gorbatyuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.