Вроджені вади розвитку легень і середостіння. Діагностика, лікування
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.IV.1.11.2014.8Ключові слова:
новонароджені, вроджені вади розвитку легень і середостіння, діагностика, лікуванняАнотація
Вроджені вади розвитку органів грудної клітки і середостіння у новонароджених і немовлят є відносно новою проблемою неонатальної хірургії. Раннє пренатальне виявлення їх є можливим починаючи з 18–20 тижня гестації. За останні 15 років в Санкт-Петербургському Центрі неонатальної хірургії було проліковано 95 пацієнтів з вродженими мальформаціями легень і середостіння. Основним методом діагностики цих станів є комп’ютерна томографія. Було прооперовано 72 пацієнта. Показаннями до раннього хірургічного втручання є: високий ризик інфікування і малігнізації, підвищення внутрішньогрудного тиску, стиснення життєво важливих органів і зміщення середостінняПосилання
.1 Al'khimovich EA, Bairov GA, Boykov GA, Bubgov AN. Detskaya operativnaya khirurgiya [Pediatric Surgery]. Sankt-Peterburg: LIK, 2001. 429р. (in Russian).
.2 Ashkraft KU, Kholder TM. Detskaya khirurgiya [Children's surgery]. T1. Sankt-Peterburg: Khardford, 1996. 384р. (in Russian).
.3 Razumovskiy AYu, Mitupov ZB. Endokhirurgicheskiy operatsii v torakal'noy khirurgii u detey [Endosurgical operations in thoracic surgery in children]. Moscow: GE OTAR-Media, 2010. 304р. (in Russian).
.4 Shulutko AM, Ovchinnikov AA, Yasnogorodskiy OO, Motus IYa. Endoskopicheskaya torakal'naya khirurgiya [Endoscopic Thoracic Surgery]. Moscow: OAO «Izdatel'stvo «Meditsina», 2006. 392p. (in Russian).
.5 Wilson RD, Hedrick HL, Liechty KW, Flake AW, Johnson MP, Bebbington M, et al. Cystic adenomatoid malformation of the lung: review of genetics, prenatal diagnosis, and in utero treatment. Am J Med Genet A. 2006;140(2):151-5. doi: 10.1002/ajmg.a.31031
.6 Adzick NS, Harrison MR, Crombleholme TM, Flake AW, Howell LJ. Fetal lung lesions: management and outcome. Am J Obstet Gynecol. 1998;179(4):884-9. doi: 10.1016/s0002-9378(98)70183-8
.7 Adzick NS. Management of fetal lung lesions. Clin Perinatol Sep. 2003;30(3):481-92.
.8 Adzick NS, Harrison MR, Glick PL, Golbus MS, Anderson RL, Mahony BS, et al. Fetal cystic adenomatoid malformation: prenatal diagnosis and natural history. J Pediatr Surg. 1985;20(5):483-8. doi: 10.1016/s0022-3468(85)80470-x
.9 Cass DL, Crombleholme TM, Howell LJ, Stafford PW, Ruchelli ED, Adzick NS. Cystic lung lesions with systemic arterial blood supply: a hybrid of congenital cystic adenomatoid malformation and bronchopulmonary sequestration. J Pediatr Surg. 1997;32(7):986-90. doi: 10.1016/s0022-3468(97)90383-3
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 S.A. Karavayeva, T.K. Nemilova, A.N. Kotin, T.V. Omelchenko, S.V. Starevskaya, S.D. Popov, N.A. Ilyin, N.A. Borisova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.