ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ПЕРИНАТАЛЬНОГО УРАЖЕННЯ ЦНС НЕУТОЧНЕНОЇ ЕТІОЛОГІЇ У ПЕРІОДІ НОВОНАРОДЖЕНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.VIII.1.27.2018.15Ключові слова:
неонатологія, перинатальна патологія, клінічний випадок.Анотація
Проблема перинатальної захворюваності та смертності залишається однією з головних медичних проблем сьогодення в усіх країнах світу. Поширеність перинатальної патології невпинно зростає. У структурі дитячої інвалідності ураження нервової системі становлять близько 50 %, при цьому 70–80 % випадків припадає на перинатальні ураження. Наводимо власні спостереження за дитиною з перинатальним ураженням ЦНС неуточненої етіології.
Посилання
.1 Znamenskaya TK. Osnovnye problemy i napravleniya razvitiya neonatologii na sovremennom etape razvitiya meditsinskoy pomoshchi v Ukraine [The main problems and directions of development of neonatology at the present stage of development of medical care in Ukraine]. Neonatolohiia, khirurhiia ta perynatal'na medytsyna. 2011;1(1):5-9. (in Ukrainian).
.2 Pasiieshvili NM. Analiz perynatal'noi zakhvoriuvanosti ta smertnosti v umovakh perynatal'noho tsentru ta shliakhy yii znyzhennia [Analysis of perinatal morbidity and mortality in the conditions of the perinatal center and ways of its reduction]. Scientific Journal «Science Rise». 2016;1(3):37-43. https://doi.org/10.15587/2313-8416.2016.59267. (in Ukrainian).
.3 Mavropulo TK. Perynatal'ni urazhennia TsNS u donoshenykh novonarodzhenykh (varianty perebihu pry klinichnykh oznakakh hipoksychno-ishemichnoho ushkodzhennia) [Perinatal lesions of the central nervous system in termed newborns (variants of course with clinical signs of hypoxic-ischemic injury)] [avtoreferat]. Kharkiv; 2005. 40 s. (in Ukrainian).
.4 Shaytor VM. Otdalennye posledstviya perinatal'nogo povrezhdeniya nervnoy sistemy u detey (neyrofiziologicheskie mekhanizmy, rannyaya diagnostika i lechenie) [The long-term consequences of perinatal nervous system damage in children (neurophysiological mechanisms, early diagnosis and treatment] [dissertatsiya]. Sankt-Peterburg: GOUDPO "Sankt-Peterburgskaya meditsinskaya akademiya poslediplomnogo obrazovaniya; 2008. 296 s. (in Russian).
.5 Volosovets' AP, Krivopustov SP, Loginova IA, Shakot'ko MA. Posledstviya perinatal'nykh porazheniy tsentral'noy nervnoy sistemy: disussionnye voprosy [Consequences of perinatal lesions of the central nervous system: dissessional issues.]. Zdorov'e rebenka. 2008;4(13):101-106. (in Russian).
.6 Barashnev YuI. Kompensatsiya narushennykh funktsiy TsNS i znachenie stimuliruyushchey terapii pri perinatal'nykh povrezhdeniyakh golovnogo mozga novorozhdennykh [Compensation of impaired CNS functions and significance of stimulating therapy for perinatal brain damage of newborns]. Rossiyskiy vestnik perinatologii i pediatrii. 1997;6:7-13. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 N. M. Kretsu, L. V. Kolyubakina, E. Z. Trekush

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.