ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ, СПРЯМОВАНІ НА КОРЕКЦІЮ МІКРОБІОЦЕНОЗУ УРОГЕНІТАЛЬНИХ ОРГАНІВ У ЖІНОК ФЕРТИЛЬНОГО ВІКУ, МЕШКАНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.V.2.16.2015.13Ключові слова:
Жінки фертильного віку, мешканки сільськогосподарського регіону, мікробіоценоз урогенітальних органів, антигомотоксична, імуномоделююча та антибактеріальна терапія.Анотація
Представлені результати мікробіологічного дослідження урогенітальних органів у 140 жінок фертильного віку, мешканок сільськогосподарського регіону України, з порушенням репродуктивного здоров’я. Вивчався якісний та кількісний показник біоценозу статевих органів. Отримані результати показали, що у жінок фертильного віку, мешканок сільськогосподарського регіону України, переважала умовно-патогенна мікрофлора (стрептокок епідермальний – 25,0 %, стафілокок золотистий – 20,0 %, стрептокок епідермальний з гемолізом – 20,0 %, ешерихії колі з гемолізом – 25,0 %, гриби р. Candida – 30,0 %), що обумовлювало хронічні запальні захворювання статевих органів (ХЗЗСО) (65 %), безпліддя (55 %) та порушення менструального циклу (ПМЦ) (60 %). Корекцію порушень мікробіоценозу урогенітальних органів у обстежених жінок проводили за допомогою комплексної терапії, яка включала антигомотоксичну, імуномодулюючу та антибактеріальну терапію.
Посилання
Podol'skij V.V. Hronicheskie vospalitel'nye zabolevanija polovyh organov - osnovnaja ugroza reproduktivnomu zdorov'ju [Chronic inflammatory diseases of the genital organs - the main threat to reproductive health] /V.V.Podol'skij, V.L. Dronova // Doktor. 2005; 5(9): 18-20. (in Russian).
Voropaeva S.D. Diagnostika i lechenie hlamidijnyh infekcij polovyh putej u zhenshhin [Diagnosis and treatment of chlamydial genital tract infections in women] / S.D. Voropaeva // Akusherstvo i ginekologija. 1997; 5: 60-63. (in Russian).
Kozlova V.I. Virusnye, hlamidijnye i mikoplazmennye zabolevanija genitalij [Viral, mycoplasma and chlamydial genital disease]/ V.I. Kozlova, A.F. Puhner M.: 1997: 536 s. (in Russian).
Reproduktivnoe zdorov'e zhenshhiny i ocenka ego sostojanija v sovremennyh uslovijah [Reproductive health of women and assessment of its status in modern conditions]/Podol'skij V.V., Shkirjak-Nizhnik Z.A., Gorovenko N.G., Dronova V.L. [i dr.] //Zdorov'e zhenshhiny. 2002; 3 (11): 111-17. (in Russian).
Podol'skij V.V. Reproduktivnoe zdorov'e zhenshhiny – vazhnejshaja problema sovremennosti [Reproductive health of women - the most important problem of our time]/ /V.V.Podol'skij //Zdorov'e zhenshhiny. 2003; 1 (13): 100-102.
Kundiev Ju.I. Dinamika zdorov'ja zhenshhin, zanjatyh v sel'skom hozjajstve Ukrainy [The dynamics of health of women working in agriculture of Ukraine] / Ju.I. Kundiev, A.N. Karakashjan, M.V. Kryzhanovskaja [i dr.] // Medicina truda i promyshlennaja jekologija. 2000; 4: 5-9. (in Russian).
Kvіtka N.V. Іnfekcії pri zapal'nih zahvorjuvannjah zhіnochih statevih organіv [Infections with pelvic inflammatory disease]/ N.V. Kvіtka, G.І. Gorjunova, S.D. Peremot, M.V. Smіljans'ka // Medicina transportu Ukraїni. 2009; 3: 35-37. (in Ukrainian).
Serov V.N. Vospalitel'nye zabolevanija organov malogo taza: diagnosticheskie kriterii i principy lechenija [Inflammatory diseases of the pelvic organs: diagnostic criteria and treatment guidelines]/ V.N. Serov, L.V. Dubnickaja, V.L. Tjutjunnik // Russkij medicinskij zhurnal. 2011; 19: 46–50. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 V. V. Podolsky, A. L. Kagramanian
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.