КЛІНІЧНЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ВРОДЖЕНОГО ГЕПАТИТУ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.IV.2.12.2014.18Ключові слова:
новонароджені, вроджений гепатит, печінкова недостатність.Анотація
У статті представлено огляд літератури та клінічне спостереження новонародженого з вродженим гепатитом з виходом у цироз.Посилання
.1 Babak OYa, Kolesnikova EV, Kravchenko NA. Fibroz pecheni: sovremennye predstavleniya o mekhanizmakh, sposobakh diagnostiki i lecheniya [Fibrosis of the liver: modern ideas about the mechanisms, methods of diagnosis and treatment]. Suchasna hastroenterolohiia. 2009;2:5-17. (in Russian).
.2 Basaraba NV. Vrozhdennyy gepatit: sovremennye podkhody k diagnostike i puti profilaktiki [Congenital hepatitis: modern approaches to diagnosis and prevention]. Perinatologiya i pediatriya. 2009;40(4):79-83. (in Russian).
.3 Orekhov KV, editor. Vnutriutrobnye infektsii i patologiya novorozhdennykh [Intrauterine infections and pathology of newborns]. Moscow: Medpraktika-M; 2002. 252 p. (in Russian).
.4 Degtyareva AV, Mukhina YuG, Volodin NN. Differentsial'naya diagnostika i lechenie sindroma kholestaza u novorozhdennykh detey [Differential diagnosis and treatment of cholestasis syndrome in newborns]. Voprosy prakticheskoy pediatrii. 2007;2(1):55-63. (in Russian).
.5 Golubeva MV, Barycheva LYu, Pogorelova LV Vrozhdennye infektsii: uchebn. Posob [Congenital infections: educational. allowance]. Stavropol': SPMA; 2011. 184 s. (in Russian).
.6 Efremova NA, Goryacheva LG, Rogozina NV, Alekseeva LA, Bessonova TV, Kotiv MYa. Osobennosti techeniya i iskhody neonatal'nykh gepatitov razlichnoy etiologii [Features of the course and outcomes of neonatal hepatitis of various etiologies]. Zhurnal infektologii. 2011;3(4):73-7. (in Russian).
.7 Znamenska TK, editor. Neonatolohiia [Neonatology]. Kyiv; 2012. 880 p. (in Ukrainian).
.8 Podymova SD. Bolezni pecheni [Diseases of the liver]. Moscow: “Izdatel'stvo “Meditsina”; 2005. 768 p. (in Russian).
.9 Khaertinov KhS, Anokhin VA, Nizamova ER. Kliniko-epidemiologicheskie osobennosti neonatal'nykh gepatitov [Clinical and epidemiological features of neonatal hepatitises]. Kazanskiy meditsinskiy zhurnal. 2012;93(6):921-6. (in Russian).
.10 Shabalov NP. Detskie bolezni [Childhood diseases]. 5th ed. T.2. Sankt-Peterburg: Piter; 2002. 736 p. (in Russian).
.11 Correa KK, Nanjundiah P, Wirtschafter DD, Alshak NS. Idiopathic neonatal giant cell hepatitis presenting with acute hepatic failure on postnatal day one. J Perinatol. 2002;22(3):249-51.
.12 Hannam S, McDonnell M, Rennie JM. Investigation of prolonged neonatal jaundice. Acta Paediatr. 2000;89(6):694-7.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 L.V. Kolyubakina, V.S. Khilchevska
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.