ПРОФІЛАКТИКА РАХІТУ У НЕДОНОШЕНИХ НОВОНАРОДЖЕНИХ З ПРОЯВАМИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОЇ ІНФЕКЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.IV.2.12.2014.16Ключові слова:
вітамін Д3 (Вігантол), рахіт, новонароджений, бактеріально-вірусна мікстінфекція, внутрішньоутробна інфекціяАнотація
У статті представлено результати застосування жиророзчинної форми вітаміну Д3 (Вігантол) для профілактики рахіту у недоношених новонароджених з внутрішньоутробною інфекцією від матерів з бактеріально-вірусною мікст-інфекцією. Отримані дані довели, що застосування препарату Вігантол сприяє більш ефективній та безпечній профілактиці рахіту у недоношених новонароджених з ознаками внутрішньоутробної інфекції у порівнянні з водорозчинними формами.Посилання
.1 Znamens'ka TK, Hodovanets' OS, Shemans'ka NP. Osoblyvosti klinichnoi symptomatyky ta diahnostyky porushen' funktsional'noho stanu kyshechnyka u peredchasno narodzhenykh ditei [Features of clinical symptoms and diagnosis
of the functional state of the bowel in premature infants]. Neonatolohiia, khirurhiia ta perynatal'na medytsyna. 2014;4(1):28-33. (in Ukrainian).
.2 Alifanova SV. Katamnez ditei, scho narodylysia nedonoshenymy z duzhe nyz'koiu ta ekstrymal'no nyz'koiu masoiu tila [Catamnesis of the preterm born infants with very low and extremely low birth weight]. 2013;16(3, Ch 3):11-4. (in Ukrainian).
.3 Fedorova LA. Nevrologicheskie iskhody kriticheskikh sostoyaniy rannego neonatal'nogo perioda u nedonoshennykh detey s ochen' nizkoy i ekstremal'no nizkoy massoy tela pri rozhdenii [Neurological outcomes of critical conditions of the early neonatal period in preterm infants with very low and extremely low birth weight] [avtoreferat]. Sankt-Peterburg; 2003. 21 p. (in Russian).
.4 Strukov VI, Popkov VN, Radchenko LG, Kamardina LV, Deryabina GP. Aktual'nye problemy rakhita u nedonoshennykh detey i ego profilaktika [opical problems of rickets in premature infants and its prevention]. Meditsinskie nauki. Klinicheskaya meditsina. 2008;2:84-8. (in Russian)
.5 Gromova OA, Gupalo EM, Galustyan AN. Mesto vitamina D v lechenii rakhita u detey [The Place of Vitamin D in the Treatment of Rickets in Children]. Pediatriya. 2008;87(5):127-34. (in Russian).
.6 Abrams SA. In utero physiology: role in nutrient deliveryand fetal development for calcium, phosphorus, and vitamin D. Am J Clin Nutr. 2007;85 (2):604S-7S.
.7 Siddiqui AM, Kamfar HZ. Prevalence of vitamin D deficiency rickets in adolescent school girls in Western region. Saudi Med J. 2007;28(3):441-4.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 T.K Znamenskaya, L.I. Shevchenko, O.O. Loshak, I.I. Novik, T.V. Petritsuyk, I.V. Zbrozhyk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.