ПРОГНОЗУВАННЯ ПОСТНАТАЛЬНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРИ РІЗНИХ ЕХОГРАФІЧНИХ ВАРІАНТАХ НЕКАРДІАЛЬНИХ АНОМАЛІЙ ГРУДНОЇ ПОРОЖНИНИ ПЛОДА
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.IV.2.12.2014.10Ключові слова:
антенатальна эхографічна діагностика, легені плода, постнатальні наслідкиАнотація
Антенатальна діагностика гіпоплазії легень та прогнозування перинатального ризику й постнатального результату на підставі аналізу ехографічної картини органів грудної порожнини плода має важливе значення в акушерській клініці та в пренатальному консультуванні. Проведений аналіз ехограм та перинатальних результатів 24 плодів, у яких після 22 гестаційних тижнів виявлялась аномальна эхографічна картина грудної клітки. На підставі літературного огляду та власних спостережень розроблені критерії перинатального прогнозу і постнатального катамнестичного моніторингу в залежності від ехографічної картини органів грудної порожнини плода. Враховуючи лімітовані можливості ретроспективного одноцентрового дослідження, можна вважати необхідними подальші проспективні багатоцентрові дослідження, що визначають антенатальні ехографічні зміни легень плода та їх асоціацію з перинатальним результатом.Посилання
.1 Yudina EV, Razumovskiy AYu, Mokrushina OG, Gurevich AI, Levitskaya MV. Novye ul'trazvukovye tekhnologii v otsenke postnatal'nogo prognoza pri diafragmal'noy gryzhe u ploda [New ultrasonic technologies in the evaluation of postnatal prognosis with fetal diaphragmatic hernia]. SonoAce Ultrasound.2012;24:12-20. (in Russian).
.2 Medvedev MV. Prenatal'naya ekhografiya: differentsial'nyy diagnoz i prognoz [Prenatal echography: differential diagnosis and prognosis]. 2d ed. Moscow: Real'noe vremya; 2009. 368 p. (in Russian).
.3 . Callen PW. Ultrasonography in Obstetrics and Gynecology. Elsevier Health Sciences; 2011. 1180 p.
.4 Gembruch U, Hecher K, Steiner H. Ultraschalldiagnostik in Geburtshilfe und Gynäkologie (German Edition). Springer; 2013. 867 p.
.5 Merz E. Ultrasound in obstetrics and gynecology. Thieme; 2005. 278 p.
.6 Kolesnikov EM, Troyan VV, Svirskiy AA. Poroki razvitiya legkikh u detey (patogenez, klinika, diagnostika, lechenie)[ Malformations of the lungs in children (pathogenesis, clinical features, diagnosis, treatment)]. Minsk: BelMAPO; 2010. 79 s. (in Russian).
.7 Achiron R, Gindes L, Zalel Y, Lipitz S, Weisz B. Three- and four-dimensional ultrasound: new methods for evaluating fetal thoracic anomalies. Ultrasound Obstetr Gynecol. 2008; 32(1):36-43. doi: 10.1002/uog.5308.
.8 van Teeffelen AS, Van Der Heijden J, Oei SG, Porath MM, Willekes C, Opmeer B, et al. Accuracy of imaging parameters in the prediction of lethal pulmonary hypoplasia secondary to mid-trimester prelabor rupture of fetal membranes: a systematic review and meta-analysis. Ultrasound Obstetr Gynecol. 2012;39(5):495-9. doi: 10.1002/uog.10047.
.9 Lupi M, Bonetti LR, Trani N, Maccio L, Maiorana A. Congenital tracheal atresia in newborn: case report and review of the literature. Patologica. 2009;101(6):235-9.
.10 Castagno R, Carreras E, Toran N, Higueras T, Sanchez MA, Cabero L. Fetal pleural effusion. Donald school journal of Ultrasound Obstet Gynecol. 2007;1(1):28-39.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 I. Safonva, I. Lukjanova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.