Нові підходи до виходжування недоношених новонароджених від матерів з бактеріально-вірусними мікст-інфекціями
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-4260.IV.1.11.2014.6Ключові слова:
недоношений новонароджений, бактеріально-вірусна мікст-інфекція, внутрішньоутробне інфікування, ФлавозідАнотація
У статті представлено результати застосування препарату «Флавозід» («Екофарм», Україна) у 30 недоношених новонароджених від матерів з бактеріально-вірусною мікст-інфекцією. Отримані дані довели, що «Флавозід» є ефективним засобом у лікуванні внутрішньоутробної інфекції у недоношених новонароджених. Призначення його разом із стандартною терапією сприяє зменшенню тривалості перебування немовлят в умовах відділень інтенсивної терапії новонароджених та зниженню тривалості проведення інвазивної штучної вентиляції легень, зменшенню ускладнень з боку центральної нервової системи.Посилання
.1 Idrisova LS. Otsenka sostoyaniya novorozhdennykh, rodivshikhsya ot materey s vysokim riskom razvitiya vnutriutrobnoy infektsii [ Assessment of the status of newborns born to mothers with a high risk of intrauterine infection]. Sovremennye problemy nauki i obrazovaniya. 2012;1. Available from: https://www.science-education.ru/ru/article/view?id=5414 (in Russian).
.2 Senatorova HS, Parashchuk YuS, Riha OO. Dosvid vedennia novonarodzhenykh z tiazhkymy rozladamy dykhannia [Experience driving infants with severe respiratory distress]. In: Material IV Konhres neonatolohiv Ukrainy Aktualni pytannia neonatolohii; 2006 Tra 25-26; Kyiv. Kyiv: 2006. (in Ukrainian).
.3 Ermolaev DO, Ermolaeva GP, Hazov SN. Izuchenie neonatal'noj smertnosti v regione i ee struktura [The study of neonatal mortality in the region and its structure]. In: Material ІV sezd Rossijskoj associacii specialistov perinatal'noj mediciny Regionalizacija i sovershenstvovanie perinatal'noj pomoshhi. 2002 Oct 21-25; Moscow. Moscow; 2002, s.31-2. (in Russian).
.4 Orehova KV, editors. Vnutriutrobnye infekcii i patologija novorozhdennyh [Intrauterine infections and pathology of newborns]. Moscow: Medpraktika-M.; 2002. 252 s. (in Russian).
.5 Pavlyshyn HA. Kompleksna patohenetychna terapiia novonarodzhenykh z proiavamy perynatalnykh infektsii [Complex pathogenetic therapy infants with perinatal infection symptoms]. Pediatriia, akusherstvo ta hinekolohiia. 2007;1:19-23. (in Ukrainian).
.6 Frize K, Kahel' VM. Infekcionnye zabolevanija beremennyh i novorozhdennyh [Infectious diseases of pregnant and newborns]. Moscow: Medicina; 2003. 424s. (in Russian).
.7 Barashnev JuI. Perinatal'naja nevrologija [Perinatal Neurology]. Spb., Triada-H, 2001. 672 s. (in Russian).
.8 Askienazy - Elbar M. Infection diseases in obstetric and gynecology. Am J Obstet Gynecol. 2006;4:143-8.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 O.O. Loshak, I.I. Novik, T.V. Petritsuyk, O.V. Kalinovskiy
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
- істотність частини вклада в концепцію і дизайн, отри-мання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
- написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
- остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнята, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленої рукописи в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за подтверждленіе остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором.Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленої рукописи.